60 de școli în scenariu roșu
Reading Time: 7 minutes

 Scenariul de funcționare pentru fiecare unitate de învățământ din județul Neamț, în anul școlar 2020 – 2021, a fost actualizat astăzi de către Prefectura Neamț.

Cursurile din următoarele unități de învățământ vor fi suspendate și vor trece în regim online pe o perioadă de 14 zile, conform propunerii Inspectoratului Școlar Județean Neamț:

  • clasele a VII-a B și a VIII-a B din cadrul Școlii  Profesionale Adjudeni, comuna Tămășeni, în perioada 30.10.2020 – 6.11.2020;
  • clasele a III-a A și a IV-a B din cadrul Școlii  Profesionale Adjudeni, comuna Tămășeni, în perioada 02.11.2020 – 6.11.2020.

Cursurile școlare „față în față” vor fi reluate la propunerea Inspectoratului Școlar Județean Neamț pentru următoarele unități de învățământ:

  • clasele a II-a B și a V-a C din cadrul Școlii Gimnaziale ”Mihai Eminescu” din municipiul Roman (începând cu data de 02.11.2020);
  • clasa a XI-a H – grupa 1 din cadrul Colegiului Tehnic ”Miron Costin” din municipiul Roman (începând cu data de 02.11.2020);
  • clasa a XII-a F din cadrul Colegiului Tehnic ”Petru Poni” din municipiul Roman (începând cu data de 02.11.2020);
  • grupa preșcolari din cadrul Școlii Gimnaziale, comuna Bodești, structura Bodeștii de Jos (începând cu data de 02.11.2020).

La momentul actual, în județul Neamț, 60 de școli urmează scenariul roșu, 80 urmează scenariul galben și 178 urmează scenariul verde.

ȘCOLI AFLATE ÎN SCENARIUL ROȘU

BICAZCLUBUL COPIILOR, ORAȘ BICAZ
BICAZGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂRCENI, ORASUL BICAZ
BICAZGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR”, ORAȘ BICAZ
BICAZLICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ
BICAZȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ
BICAZȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘ BICAZ
GIROVȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV
GIROVȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CĂCIULEŞTI, COMUNA GIROV
GIROVȘCOALA PRIMARĂ GURA VĂII, COMUNA GIROV
MOLDOVENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HOCIUNGI, COMUNA MOLDOVENI
MOLDOVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI
PIATRA NEAMŢCENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢCOLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 13, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „VERONICA FILIP”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢLICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢLICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢLICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢLICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢLICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢPALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
PIATRA NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
TARCĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STRAJA, COMUNA TARCĂU
TARCĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU
TAŞCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TAȘCA
TAŞCAȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA

ȘCOLI AFLATE ÎN SCENARIUL GALBEN

AGAPIALICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA
AGAPIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GRIGORESCU”, COMUNA AGAPIA
AGAPIAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, SAT FILIOARA, COMUNA AGAPIA
AGAPIAȘCOALA PRIMARĂ SĂCĂLUȘEȘTI, COMUNA AGAPIA
ALEXANDRU CEL BUNLICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
ALEXANDRU CEL BUNȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
ALEXANDRU CEL BUNȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BICAZ CHEIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI
BICAZ CHEIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEI
BICAZ CHEIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA BICAZ-CHEI
BODEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BODEŞTII DE JOS, COMUNA BODEȘTI
BODEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI
BORCALICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA
COSTIŞAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , COMUNA COSTIȘA
COSTIŞAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA
DOBRENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI
DOCHIAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA
DRĂGĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT CUT, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE
DUMBRAVA ROŞIEȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT IZVOARE, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE
GHINDĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI
GÂRCINAȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA
GÂRCINAȘCOALA GIMNAZIALĂ CUEJDIU, COMUNA GÂRCINA
MĂRGINENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI
MĂRGINENIȘCOALA PRIMARĂ HOISEŞTI, COMUNA MĂRGINENI
MĂRGINENIȘCOALA PRIMARĂ ITRINEŞTI, COMUNA MĂRGINENI
PĂSTRĂVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI
PĂSTRĂVENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI
PĂSTRĂVENIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI
PETRICANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANI
PIATRA ŞOIMULUIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PIATRA ŞOIMULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI
PÂNGĂRAŢIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OANȚU, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PÂNGĂRAŢIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PÂNGĂRAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PÂNGĂRAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU, COMUNA PÂNGĂRAȚI
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA PODOLENI
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PODOLENI
PODOLENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA PODOLENI
PODOLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI
ROMANCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANCOLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MUGURI DE LUMINĂ”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „COSTACHE NEGRI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „ROMAN MUȘAT”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA PRIMARĂ ”MUȘATINII”
SĂVINEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA SĂVINEȘTI
SĂVINEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI
SĂVINEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI
SĂVINEŞTIȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA SĂVINEȘTI (DUMBRAVA VALE)
TÂRGU NEAMŢCOLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCOLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, FILIALA TÎRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ
ZĂNEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA ZĂNEȘTI
ZĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI
ZĂNEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTI

ȘCOLI AFLATE ÎN SCENARIUL VERDE

BAHNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂHNIŞOARA, COMUNA BAHNA
BAHNAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BROŞTENI, COMUNA BAHNA
BAHNAȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVOARE, COMUNA BAHNA
BAHNAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA
BĂLŢĂTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA SEACĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI
BĂLŢĂTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI
BÂRGĂUANIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI
BICAZU ARDELEANGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN
BICAZU ARDELEANSCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN
BICAZU ARDELEANȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN
BÎRAȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA
BÎRAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT REDIU, COMUNA BIRA
BOGHICEAȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, COMUNA BOGHICEA
BOGHICEAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA
BOGHICEAȘCOALA PRIMARĂ NISTRIA, COMUNA BOGHICEA
BORCAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SABASA, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA GIMNAZIALĂ „AUREL DUMITRAȘCU”, SAT SABASA, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI PETRESCU”, SAT MĂDEI, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT SOCI, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT PÂRÂUL PÂNTEI, COMUNA BORCA
BORCAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT PÂRÂUL CÂRJEI, COMUNA BORCA
BORLEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BORLEȘTI
BORLEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE”, SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI
BORLEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI
BOTEŞTILICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI
BOTEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BARTICEȘTI, COMUNA BOTEȘTI
BOZIENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUCI, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ BĂNEASA, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ CRĂIEŞTI, COMUNA BOZIENI
BOZIENIȘCOALA PRIMARĂ IUCŞA, COMUNA BOZIENI
BRUSTURISCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI
BRUSTURIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE STURZU”, SAT TÂRZIA, COMUNA BRUSTURI
CEAHLĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CEAHLĂU
CEAHLĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU
CEAHLĂUȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BISTRICIOARA, COMUNA CEAHLĂU
CÂNDEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI
CÂNDEŞTIȘCOALA PRIMARĂ VĂDURELE, COMUNA CÂNDEȘTI
CORDUNGRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN
CORDUNGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA CORDUN
CORDUNLICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN
CORDUNȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA CORDUN
CORDUNȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN
CRĂCĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI
CRĂCĂOANIȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI
CRĂCĂOANIȘCOALA PRIMARĂ CRACĂUL NEGRU, COMUNA CRĂCĂOANI
DĂMUCGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HUISUREZ, COMUNA DĂMUC
DĂMUCȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC
DOLJEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUHONCA, COMUNA DOLJEȘTI
DOLJEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROTUNDA, COMUNA DOLJEȘTI
DOLJEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI
DOLJEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DOLJEȘTI
DRAGOMIREŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VAD, COMUNA DRAGOMIREȘTI
DRAGOMIREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI
DRAGOMIREŞTIȘCOALA PRIMARĂ HLĂPEŞTI, COMUNA DRAGOMIREȘTI
DULCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI
FARCAŞAGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FRUMOSU, COMUNA FARCAȘA
FARCAŞAȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA
FARCAŞAȘCOALA PRIMARĂ STEJARU, COMUNA FARCAȘA
FĂUREIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BUDEȘTI
FĂUREIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI
FĂUREIȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BUDEŞTI, COMUNA FĂUREI
GÂDINŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI
GHERĂEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI
GHERĂEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI
GRINŢIEŞGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRINŢIEŞU MIC, COMUNA GRINŢIEŞ
GRINŢIEŞGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BRADU, COMUNA GRINȚIEȘ
GRINŢIEŞȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ
GRUMĂZEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURECHIŞTEA, COMUNA GRUMĂZEȘTI
GRUMĂZEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLIŢA, COMUNA GRUMĂZEȘTI
GRUMĂZEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI
HANGUȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU
HANGUȘCOALA PRIMARĂ BUHALNIŢA, COMUNA HANGU
HORIALICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA
HORIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA
HORIAȘCOALA GIMNAZIALĂ „OTILIA CAZIMIR”, SAT COTU VAMEȘ, COMUNA HORIA
ICUŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI
ICUŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI
ICUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ MESTEACĂN, COMUNA ICUŞEŞTI
ICUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ ROCNA, COMUNA ICUŞEŞTI
ICUŞEŞTIȘCOALA PRIMARĂ SPIRIDONEŞTI, COMUNA ICUŞEŞTI
ION CREANGĂȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ
ION CREANGĂȘCOALA PRIMARĂ AVEREŞTI, COMUNA ION CREANGĂ
ION CREANGĂȘCOALA PRIMARĂ RECEA, COMUNA ION CREANGĂ
NEGREŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIANA, COMUNA NEGREȘTI
NEGREŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI
ONICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ SOLCA, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ GORUN, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ PIETROSU, COMUNA ONICENI
ONICENIȘCOALA PRIMARĂ VALEA ENEI, COMUNA ONICENI
PÂNCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI
PETRICANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA PRIMARĂ „DOMNUL TRANDAFIR”, SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, COMUNA PETRICANI
PETRICANIȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI
PIPIRIGGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEGHIN, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGLICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOBOIEŞTI, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ PLUTON, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂNCA, COMUNA PIPIRIG
PIPIRIGȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA PIPIRIG
POIANA TEIULUIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA TEIULUI
POIANA TEIULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI
POIANA TEIULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU VODĂ, COMUNA POIANA TEIULUI
POIENARIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI
RĂUCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGALNICEANU”, COMUNA RĂUCEȘTI
RĂUCEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI
RĂUCEŞTIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI
RĂUCEŞTIȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI
RĂZBOIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI
RĂZBOIENIȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂZBOIENII DE JOS, COMUNA RĂZBOIENI
REDIUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCEA, COMUNA REDIU
REDIUȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU
REDIUȘCOALA PRIMARĂ BEŢEŞTI, COMUNA REDIU
REDIUȘCOALA PRIMARĂ POLOBOC, COMUNA REDIU
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN
ROMANȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I”, MUNICIPIUL ROMAN
ROMÂNIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOŞMANI, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI
ROMÂNIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI
ROZNOVLICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV
ROZNOVȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, ORAȘ ROZNOV
RUGINOASAȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA
SAGNAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA
SAGNAȘCOALA PRIMARĂ VULPĂŞEŞTI, COMUNA SAGNA
SĂBĂOANICLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI
SĂBĂOANIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI
SĂBĂOANIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA SĂBĂOANI
SĂBĂOANILICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI
SECUIENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI
SECUIENIȘCOALA PRIMARĂ BUTNĂREŞTI, COMUNA SECUIENI
STĂNIŢAȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT TODIRENI, COMUNA STĂNIȚA
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT GHIDION, COMUNA STĂNIȚA
STĂNIŢAȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT VEJA, COMUNA STĂNIȚA
ŞTEFAN CEL MAREȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE
ŞTEFAN CEL MAREȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE
TAZLĂUȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU
TĂMĂŞENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI
TĂMĂŞENIȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI
TIMIŞEŞTIGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLĂIEŞU, COMUNA TIMIȘEȘTI
TIMIŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTI
TIMIŞEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI
TÂRGU NEAMŢCENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢCLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢLICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TÂRGU NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ
TRIFEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA PRIMARĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI
TRIFEŞTIȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA TRIFEȘTI
TUPILAŢIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT DAVIDENI, COMUNA ȚIBUCANI
ŢIBUCANIȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANI
URECHENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI
VALEA URSULUIȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ GIURGENI, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUI
VALEA URSULUIȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI
VĂLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ MORENI, COMUNA VĂLENI
VĂLENIȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI
VĂLENIȘCOALA PRIMARĂ MUNTENI, COMUNA VĂLENI
VÂNĂTORI-NEAMŢGRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ
VÂNĂTORI-NEAMŢLICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ
VÂNĂTORI-NEAMŢSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NEMŢIŞOR, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ
VÂNĂTORI-NEAMŢȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ

Scandalagiu din Răușești sancționat pentru încălcarea normelor de protecție! Află mai multe aici!

Distribuie acest articol!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *